Producenci
Rabaty - program lojalnościowy

Drogi Kliencie!
Po wielu latach na rynku doskonale wiemy , że w wielu przypadkach ważnym czynnikiem przy wyborze dostawcy jest nie tylko wysoka jakość obsługi ale także cena jaką będziemy musieli zapłacić za towar. Chcieli byśmy Ci dać jedno i drugie!
Jednocześnie nam jako hurtowni zależy abyś dokonywał u nas regularnych zakupów w szerokim asortymencie.
Właśnie dlatego stworzyliśmy "politykę rabatową" opartą nie tylko o wartość ale także częstotliwość Twoich zakupów.

Zasady programu rabatowego hurtowni FLORYST.PL

Uczestnictwo w programie i przyznawanie punktów:

Warunkiem uczestnictwa w naszym programie lojalnościowym (rabatowym) jest dopisanie się  do naszego newslettera 

  • Za dopisanie się newslettera po raz pierwszy otrzymasz 10 punktów (taka ilość punktów daje Ci 10% rabatu na zamówienia przez kolejne 30dni - dzięki temu od pierwszego dnia możesz korzystać z super rabatu, reszta zależy już tylko od Ciebie!). Jeżeli dopisałeś się do naszego newslettera przed  03.05.2020r informacje jak uzyskać rabat za "dopisanie" znajdziesz w ostatnim punkcie)
  • Za każde 200zł brutto wydane na naszej platformie otrzymasz 1 punkt. Musi to być "pełne" 200zł, nie wlicza się w nie koszt wysyłki ( jeżeli więc wydasz 229zł brutto a w tej kwocie będzie 30zł za dostawę , nie otrzymasz punktów- liczy się tylko wartość towarów).

Co dają punkty?:

Im więcej posiadasz punktów tym większy rabat naliczy Ci się przy zamówieniu.
Przedział rabatów wygląda następująco:
Jeżeli posiadasz:..


od 5 do 9 punktów naliczy Ci się 8% rabatu na Twoje zamówienie  

od 10 do 14 punktów - 10% rabatu

od 15 do 24 punktów - 12% rabatu

powyżej 25 punktów  - 15% rabatu

Rabat będzie naliczał się w koszyku. Tam też zobaczysz ile zaoszczędziłeś dzięki uzyskanym punktom. Rabaty nie sumują się z innymi promocjami na stronie. Jeżeli więc zamówisz jakieś produkty z oznaczeniem "PROMOCJA" nie odliczy się od nich Twój rabat. Wyjątkiem jest sytuacja w której Twój wypracowany rabat jest wyższy od obowiązującej promocji. W takim przypadku system naliczy bardziej korzystny dla Ciebie rabat.

Data ważności punktów:

Zdobyte przez Ciebie punkty są ważne przez 30dni od ich przyznania.
Pamiętaj więc o regularnych zakupach w naszym sklepie dzięki czemu już zawsze możesz kupować z super rabatem :)

Twoje punkty:
O aktualnym stanie Twoich punktów będziesz informowany w wiadomościach od naszego sklepu. Możesz też sprawdzić ilość punktów po zalogowaniu się na Twoje konto w naszym sklepie.

Postanowienia końcowe:

Hurtownia Floryst.pl zastrzega sobie prawo do zakończenia działania programu rabatowego w dowolnym momencie po wcześniejszym poinformowaniu uczestników w terminie przynajmniej 30 dni przed zakończeniem działania programu

Klienci którzy dopisali się do newslettera przed 03.05.2020r również otrzymają punkty za dopisanie. Niestety musimy Wam ręcznie je pododawać. Jeżeli więc na Twoim koncie nie pojawiły się jeszcze punkty za dodanie do newslettera a chcesz złożyć zamówienie skontaktuj się z nami przed jego złożeniem: hurt@floryst.pl . W temacie proszę wpisać prośbę o szybkie dodanie punktów za newsletter.

Szybki kontakt:

690-67-87-47

hurt@floryst.pl

    • Reklamacje
    • Jeżeli cokolwiek nie tak z Twoim zamówieniem, proszę przyślij nam wiadomość na adres podany poniżej z numerem zamówienia oraz symbolem towaru którego sprawa dotyczy. Już teraz bardzo przepraszamy ale podobno nie myli się ten co nic nie robi :)

    • Tel.:790-394-773
    • E-mail:reklamacje@floryst.pl
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium