REGULAMIN

 

Jesteśmy w trakcie pisania szczegółowego regulaminu, ale oto najważniejsze jego punkty:

1 www.hurtowniawimal.com.pl jest platformą b2b mająca na celu składanie ofert zakupu naszego towary poprzez firmy. Warunkiem rejestracji jest planowane dokonywanie zakupów dla celów prowadzonej działalności. Należy tu jasno zaznaczyć, że nie jesteśmy sklepem detalicznym !!! Sprzedajemy tylko na fakturę !!!

2. Towar wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich, z formą płatności " za pobraniem". Lub po wcześniejszym kontakcie po przedpłacie na konto. 

3. Towar sprzedawany przez naszą firmę jest nowy, nieużywany. 

   

4. Nasze dane:

Wimal-Andrzej Czerniak 

93-490 Łódź ul. Pabianicka 119/131 bud2

Nip: 7261058404

Tel. 690 67 87 47

E-mail: Hurt@hurtowniawimal.com.pl

 

5. Szanowni Państwo dokonując zamówienia poprzez nasza platformę potwierdzacie że jako strona umowy kupna sprzedaży występujecie jako przedsiębiorstwo a nie jako konsument. 

6. Prosimy o przemyślane zakupy. Zwrotów nie przyjmujemy. Ewentualne reklamację ilościowe lub jakościowe należy zgłaszać na adres e-mail: Hurt@hurtowniawimal.com.pl najpóźniej w pierwszą sobotę po dostawie towaru. 

 7. Chociaż staramy się aby zamówienia zostały realizowane w całości może się zdażyc że nie zrealizujemy całości zamówienia. Jeżeli nie życzycie sobie realizacji częściowej prosimy wpisać taka informację w uwagach do zamówienia. 

W razie pytań służę pomocą. 

 

Pozdrawiam Łukasz Czerniak

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium